Бірінші курстар онкүндігі: кітапханамен танысу

Консерваторияда жоғары оқу орнының табалдырығын алғаш аттаған білім алушылардың жаңа өмірге бейімделуіне көмектесетін бірінші курс студенттерінің дәстүрлі онкүндігі өтті. Бұл жастарды кітапқа және кітап оқуға тарту, сонымен қатар студенттердің ақпараттық мәдениетінің деңгейін көтеру мақсатында жыл сайын жүзеге асырылатын жоба.

Студенттер еліміздегі ең үлкен музыкалық кітапхананың тарихымен, оның қорымен, ресурстарымен әрі қызметтерімен танысады. «Кітапхананың анықтамалық-ақпараттық қоры» кітапханалық сабақ, кітап көрмелерінің презентациялары, библиографиялық көрсеткіштерге шолу, RILM, JSTOR, Web of Science, ScienceDirect мәліметтер базасында тіркелу, «Кітапты немесе нотаны қалай табуға болады?» кеңестері, бірінші курс студенттеріне өзіндік жұмыстарын ұйымдастыруға, іздеу уақытын қысқартуға және қажетті ақпаратқа жедел қол жеткізуге көмектеседі.

Дека первокурсника 2020 г._13.10.20.jpg