«IDEAFEST-2022» БАЙҚАУЫНА ҚАТЫСУҒА ШАҚЫРАМЫЗ!

Креативті экономика мен кәсіпкерлік дағдыларды дамытуға бағытталған кәсіпкерлікті дамыту бойынша жоғары оқу орындарына арналған «Creative Spark» білім беру бағдарламасы шеңберінде, сені өз бизнес-идеяңызды ұсынуға және бизнес-идеяңызды коммерцияландыруға әкелетін қолдау алуға мүмкіндік беретін «IDEAFEST-2022» байқауына қатысуға шақырамыз.

Сен өзіңнің бизнес-идеяның авторы бола аласың,

ол сені жаңа деңгейге көтереді.

Бізге кел, сенің бизнес әлеміне апаратын жолың бізден басталуы да мүмкін.

Жеке қатысуға да, топ құрамында қатысуға да мүмкіндік бар.

Байқау екі кезеңнен тұрады.

Бірінші айналым.

Құзыретті қазылар алқасының мүшелеріне бизнес-идеяны ұсыну.

Екінші айналым.

Үздік жұмыстар екінші кезеңге өтеді, онда студенттер өз бизнес-идеясын тек қазылар алқасына ғана емес, әлеуетті инвесторларға да ұсына алады.

МАҢЫЗДЫ!

"IDEAFEST-2022" байқауының жеңімпазы Ұлыбританияның Рединг университеті жанындағы Business school Henley ұйымдастырған Henley-дегі жаңадан бастаушыларға арналған жазғы оқу лагеріне шақырылады.

«IDEAFEST-2022» конкурсының толық кестесі төмендегідей:

13 желтоқсан 2021 жыл - өтініштер қабылдау басталады.

18 ақпан 2022 жыл - өтініштер қабылдау аяқталады.

04 наурыз 2022 жыл - жеңімпаздарды хабарлау.

Сәуір 2022 жылы (уақыты жеңімпаздар келісімімен анықталады) - «IDEAFEST-2022» конкурсының финалы.

Ескерту: сіздің бизнес идеяңыздың толтырылған қосымшалары мен бейнелері (ең көбі 2 минут) ағылшын тілінде жазылып, ұсынылуы керек.

Байқау тілі - ағылшын.

Өтініш пен бейнені электрондық поштаға жіберу керек: creativespark@henley.ac.uk

Өтініш