Сандық музыкаға теориялық және практикалық экскурсия

8 желтоқсан күні К.Байсейітова атындағы мектептің Үлкен залында Гнесиндер атындағы РМА «Фортепиано» кафедрасының оқытушылары CASIO Europe GmbH Мәскеу өкілдігінің қатысуымен әрі қолдауымен және Құрманғазы атындағы ҚҰК «Аспаптық орындаушылық» факультетімен бірлесіп, «Особенности обучения на цифровом фортепиано в условиях музыкальной среды» тақырыбында (осы аттас оқу құралы негізінде) семинар-практикум өтті. Семинар аяқталғаннан кейін, қатысушыларға 16 сағаттық сертификат берілді.
Дәріс оқушы: Денис Петрович Рутгерс, пианиношы, аранжировщик, оқу құралының авторы, «Клавишті музыкалық аспаптар» арнайы курсы бойынша Мәскеу ашық білім беру институтының оқытушысы, CASIO Europe GmbH (Германия) білім беру жобаларының үйлестірушісі, CASIO Co (Жапония) электромузыкалық аспаптар бойынша сарапшы, М. М. Ипполитов-Иванов  атындағы ММПИ оқытушысы (2000-2007).