Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес бағытында кураторлық сағат өтті

2021 жылдың 24 ақпан күні Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясында ZOOM платформасы арқылы кураторлық сағат өтті. Шараға консерваторияның Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл жөніндегі Қоғамдық кеңесінің төрағасы Олексенко И.В. «Sanaly urpaq» студенттік клубының төрайымы Аширова А.М., Тәрбие және әлеуметтік жұмыстар жөніндегі проректоры Ешмұханов М.А., Студенттер және түлектермен жұмыс жасау бөлімінің қызметкерлері қатысты.
Кураторлық сағаттың негізгі міндеті – ҚР ЖОО қызметіндегі сыбайлас жемқорлыққа итермелейтін жайттардың алдын алу, оларды шешу жолдары мен мәселелерін анықтау.
Консерватория басшылығы студенттердің сұрақтарына жауап беріп, жастардың сыбайлас жемқорлыққа қарсы дүниетанымын қалыптастыру ісінде әдістемелік көмек көрсетуді ұсынды. Сондай-ақ студенттерге арнайы сыбайлас жемқорлыққа қарсы дайындалған бейнеролик көрсетілді.