info@conservatoire.kz

Тел.: +7 777 206 20 71

Е-mail: akilbekfira@inbox.ru

1. ЖҰМЫС ТӘЖІРИБЕСІ:

01.02.2021 – (қазіргі уақытқа дейін) Ғылыми-ақпараттық кітапхана қызметі «Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясы»,

Лауазымы – Электронды ресурс бөлімінің жетекшісі.

01.09.2014 – 31.01.2021 Ғылыми-ақпараттық кітапхана қызметі «Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясы»,

Лауазымы – Электронды ресурстар бөлімінің кітпаханашысы: (интернет бойынша электрондық-ноталық базаларды іздеу, электрондық-ноталық туындыларды сипаттау, электрондық бейне көрмелерді құру, бейне жолсілтемелерді жасау, жобалар менеджері).

03.01.2007 – 01.09.2014 ГУ «Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясы», Халықаралық және Концерттік бөлім, лауазымы – біліктілігі жоғары деңгейдегі санаты жоқ маман (халықаралық байланыс бойынша маман): жоба менеджері (хат алмасу, шақырулар, визалар, билеттер, брон жасау), тәрбие жұмысы жөніндегі проректордың және ғылыми-шығармашылық жұмыс жөніндегі проректордың көмекшісі (ағымдағы жұмысты үйлестіру).

01.10.2005-01.05.2006 Нотариус Алматы қ., лауазымы – нотариус көмекшісі.

2.БІЛІМІ:

2004-2006 жж. –  Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті, факультет – Халықаралық байланыс, халықаралық құқық магистрі,  Алматы қ.;
1999-2003 жж. –  Қазақ гуманитарлық заң университеті, факультет – Халықаралық құқық, маман – юриспруденция, Алматы қ.;

1989-1999 жж. –  Орта мектеп – Б.Момышұлы атындағы №131 лицей, Алматы қ.;

1992-1997 жж. –  Ә.Қашаубаев атындағы №1 Алматы музыкалық мектебі, домбыра сыныбы, Алматы қ.

3. СЕРТИФИКАТТАР:

2021 ж. мамыр – Ғылыми-Ақпараттық орталық – Ғылыми кітапхана, Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындарының кітапханаларының қауымдастығы, Алматы қ., "Жоғары білім беруді жаңғырту контексіндегі жоғары оқу орындары кітапханаларын трансформациялау" V Халықаралық конференциясы, тақырыбы: "Жаңа шындықтағы жоғары білім: академиялық кітапханалар үшін сын-қатерлер".

2020 ж. желтоқсан –  Назарбаев университеті кітапханасы, Нұр-сұлтан қ., кітапханалық технологиялар мектебі кітапханашыларының біліктілігін арттыру бойынша жыл сайынғы іс-шара шеңберінде бағдарлама бойынша оқыту, "жоғары оқу орнының заманауи кітапханасы: басқару, ресурстар, технологиялар және қызмет көрсету нысандары" вебинары.

2016 ж. сәуір – UNESCO Алматы қаласының білім, ғылым және мәдениет мәселелері бойынша білім беру, "ЮНЕСКО медиа және ақпараттық сауаттылық негіздері" бағдарламасы бойынша оқыту.

2016 ж. сәуір – "Ай Пи Эр Медиа" ЖШҚ (IPRbooks электронды-кітапханалық жүйе), "білім беру саласындағы заманауи ақпараттық технологиялар.

2014 ж. шілде "Ақпараттық-ресурстық орталық" ҚҚ, "әйелдер көшбасшылығы мектебі" тренингі.

2012 ж. қыркүйек – 2013 ж. қараша – Алматы қ. Халықаралық бизнес академиясы, "Білім берудегі Менеджмент" бағдарламасы бойынша оқу, ұзақтығы 120 академиялық сағат.

Компьютерлік программаларды білу деңгейі:

MS-Word, Excel, PowerPoint, Adobe Acrobat XI Pro, ABBYY FineReader, Windows Movie Maker, Adobe InDesign, FotoShowPRO, Video Converter, CorelDRAW, Corel PHOTO-PAIN. Сондай-ақ, Internet, заманауи кеңсе техникасының тәжірибелі қолданушысы.

4. ШЕТ ТІЛДЕРІН МЕҢГЕРУІ:

Қазақ, орыс тілдері – еркін, ағылшын тілі – Intermediate.