Мащанова Салтанат Жүсіпқызы

Тел: 8-701-396-50-30

E-mail: Saltanat3011@gmail.com

Академиялық қызметі: доцент

Жоғары білім туралы дипломда көрсетілген мамандық тыңатауы және шифры: Құрманғазы атындағы Алматы Мемлекеттік Консерваториясының толық курсын фортепиано мамандығы бойынша бітіріп шықты.

Штаттық

1. БІЛІМІ/БІЛІКТІЛІГІ (ЖЫЛЫ, ЕЛІ, ОҚУ ОРНЫ):

1970-1975 жж. - Құрманғазы атындағы Алматы Мемлекеттік консерваториясы, фортепиано мамандығы, біліктілігі оқытушы.

2. АТАҒЫ, МАРАПАТТАР, СЫЙЛЫҚТАРЫ (ұлттық, халықаралық):

1. Алматы 2020 ж. «Менің сүйікті шығармам» атты жас аспапшылардың республикалық байқауында қазылар алқасы ретіндегі белсенді жұмысы үшін Диплом.

2. «Фортепианолық даярлықтың 1 Республикалық конкурсы» конкурсының лауреатын дайындағаны үшін Грамота (ҚР Білім және ғылым министрлігі).

3. «Аспаптық музыка, фортепиано» номинациясы бойынша бас жүлдені дайындағаны үшін Диплом».

4. «Мое любимое произведение» жас музыканттар мен аспапшылардың республикалық байқауында қазылар алқасы ретінде белсенді жұмысы үшін диплом. Алматы 2020 ж.
5. Абай Құнанбаевтың 175 жылдығына арналған «Мое любимое произведение» конкурсына лауреатты дайындағаны үшін диплом, Алматы 2020 ж.
6. ГРАН-ПРИ лауреатын дайындағаны үшін диплом. Құрманғазы атындағы ҚҰК, Музыкалық білім беру орталығы. Алматы 2020 ж.

3. ЖҰМЫС ТӘЖІРИБЕСІ (ЖЫЛ, АЙ, МЕКЕМЕ, ЛАУАЗЫМЫ):

1. 1975-2017 жж. А. Жубанов атындағы мектептәнде міндетті фортепиано бөліміндегі педагог-музыкант.

2. 2017-2019 жж. Құрманғазы атындағы Қазақ Ұлттық консерваториясының өнер мектебі директорының орынбасары.

3. 2019 жылдан бастап Құрманғазы атындағы Қазақ Ұлттық консерваториясында жалпы фортепиано кафедрасының оқытушысы.

4. 2019 жылдан бастап Құрманғазы атындағы Қазақ Ұлттық консерваториясында жалпы фортепиано кафедрасының оқытушысы.

4. БІЛІКТІЛІКТІ АРТТЫРУ (ТАҒЫЛЫМДАМАЛАР, ТРЕНИНГТЕР, СЕМИНАРЛАР, КУРСТАР):

1. Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау. "Мастер-класс" бағдарламасының 050402 "Аспаптық орындау" (фортепиано) мамандығы бойынша толық курсы 72 сағат. 06.11.2010 ж.

2. Сертификат XXXIVРеспубликалық орындаушылар конкурсы аясында 2013 жылы 29 наурызда өткен шеберлік дәрісіне қатысқанын растайды.

3. "Компьютерлік сауаттылық негіздері" тренингіне қатысқаны туралы Сертификат 17 мамыр 2010 ж.

4. Лондон университетінің білім беру институтының профессоры Кит Свонвиктің семинарлары мен шеберлік сабақтарына қатысқаны туралы "Мектептегі музыкалық білім: заманауи тәсілдер мен әдістер" тақырыбындағы Сертификат».

5. Клавишалы синтезаторлар класы бойынша оқытушыларды даярлау курсын тыңдау туралы Сертификат. 72 сағат. 30.08.2015 ж.

6. «Аспаптық орындау: фортепиано» қосымша кәсіби бағдарламасы бойынша біліктілікті арттыру сертификаты. Ресей Федерациясының Мәдениет министрлігі 72 сағат, 07.12.2020 жылдан 23.12.2020 дейін.

5.  АЛҒЫС ХАТТАР:

1. Астана, 2021 1-ші халықаралық фортепиано байқауына қатысушыларды дайындауға арналған «Astana Stars» халықаралық фестиваль қозғалысы.

2. «Astana Stars» Халықаралық фестиваль қозғалысы «Венгрия рапсодиясы» 1-ші халықаралық фортепиано байқауына қатысушыларды дайындауға арналған Қазақстан-Венгрия 2021 ж.

3. Нұр-Сұлтан 2020 «MELOMANIA» халықаралық вокалдық-аспаптық өнер байқауына қатысушыларды дайындағаны үшін алғыс.

4. Нұр-Сұлтан 2020 «Аяулы Астана» V халықаралық көп жанрлы онлайн байқауға қатысушыларды дайындауға арналған «Astana Stars» халықаралық фестиваль қозғалысы.

5. Жетістікке және берілгендікке үйреткені үшін алғыс. «Менің сүйікті туындым» халықаралық аспаптық орындаушылық байқауы Алматы 2021 ж.

6. a) ЖАРИЯЛАНЫМДАР (ШЕТЕЛДІК ЖӘНЕ ЖЕРГІЛІКТІ):

Жарияланым атауы

Басылы матауы

ISBN, орны, жылы

Педагогикалық редакциялар

Фортепианоға арналған шығармалар

Өнер 2005 ж.

9965-595-9205 Алматы, 2005

Музыкалық редакциялар

Баянға арналған пьессалар

Баянжурек баспасы 2009

050009 Алматы 2009

Мектеп әндері

КР «Викап медиа» 2014

УДК 78(075) Алматы 2014

Г. г. Нейгауз сыныбында оқушылармен жұмыс істеудің әдістемелік принциптері

Фортепиано сыныбында оқу процесін жандандыру мәселесі

b)РЕЦЕНЗИЯЛАНАТЫН ЖУРНАЛДАРДАҒЫ ЖАРИЯЛАНЫМДАР:

Жарияланымның атауы

Басылым атауы, ISBN, орны, жылы

Рецензияланатын журналдардағы жарияланымдар

ҚР БҒМ БҒСБК, РФ ЖАК

Impact Factor

1.

Баяншалыр ансамбльне арналған пьессалар

Абай атындағы Қазақ Ұлттық педагогикалық университеті. Өнер, мәдениет және спорт институтының ғылыми әдістемелік кеңесі баспаға ұсынған №8 хаттама, 9 сәуір, 2021 ж. ISMN 979-0-803858-55-7. Алматы 2021.

ҚР БҒМ

7. ШЕТ ТІЛДЕРІН МЕҢГЕРУІ:

Шет тілдерін меңгерген □                                              Шет тілдерін білмеймін□

Шет тілдерін меңгерушілер үшін:

Тіл

Деңгейі

Деңгейді белгілеу (√)

ELTS/TOEFL және т. б. баллдарын көрсетіңіз.

сертификат болған жағдайда

Бастаушы/beginning