info@conservatoire.kz

Ешмұханов Мұхамбет Ашхатұлы

Студенттер және түлектермен жұмыс жасау бөлімінің жетекшісі

Байланыс ақпараттары:

Тел.: +7 (727) 272 90 95

Е-mail: mukhambet1978@mail.ru

БІЛІМІ:

2002 жылы Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясын «Контрабас» мамандығы бойынша  тамамдаған;

ЖҰМЫС ТӘЖІРИБЕСІ:

1998-2004 жылдар аралығында Құрманғазы атындағы Қазақтың мемлекеттік академиялық халық аспаптары оркестрінде контрабас тобының артисі;

2001-2004 жылдар аралығында Абай атындағы опера және балет театрының оркестр артисі қызметін қоса атқарды;

2004-2011 жылдар аралығында жеке кәсіпкерлік. ИП « SAGA»;

2011-2013 жылдар аралығында «El Production companу» ЖШС атқарушы директоры;

2013-2018 жылдар аралығында Құрманғазы атындағы Қазақтың мемлекеттік академиялық халық аспаптары оркестрінде контрабас тобының артисі;

2013-2018 жылдар аралығында оркестрдің инспекторы қызметін қоса атқарды;

2018-2019 Құрманғазы атындағы Қазақтың мемлекеттік академиялық халық аспаптары оркестрінің директор орынбасары;

09.2019-08.2020  Ж.Елебеков атындағы Республикалық эстрада-цирк колледжінің директор орынбасары қызметін атқарды;

2020 жылдың қыркүйек айынан бастап Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясының "Студенттер және түлектермен жұмыс жасау" бөлімінің жетекшісі және тәрбие және әлеуметтік жұмыстар жөніндегі проректоры міндетін атқарушы.

_____________________________________________________________________________________________________

Студенттер және түлектермен жұмыс жасау бөлімінің негізгі міндеттері:

1. Түлектерді жұмысқа орналастыру бойынша жұмысты үйлестіру және консерватория түлектерімен байланысты жүзеге асыру.
2. Студенттердің әлеуметтік мәселелерін шешуге бағытталған жұмыстарды жүргізу.
3. Студенттердің нашақорлыққа, маскүнемдікке, қылмыстылыққа, арсыздыққа және басқа да теріс ойын-сауықтарға бейімділігіне қарсы алдын алу шараларын жүргізу.
4. Студенттің жеке және кәсіби дамуына жағдай жасау үшін консерваторияның әлеуметтік тәрбие жұмысын жетілдіру, оның әлеуметтік-мәдени ортаға бейімделуіне ықпал ету.
5. Тәрбие ортасының жағдайына жүйелі мониторинг ұйымдастыру, ЖОО-ғы білім сапасын жақсарту.
6. Бөлімнің негізгі қызметін жүзеге асыру үшін ішкі және сыртқы байланыстардың өзара іс-қимыл механизмін жүзеге асыру.

Студенттер және түлектермен жұмыс жасау бөлімінің ережесі

Студенттер және түлектермен жұмыс жасау бөлімінің қызметкерлері:

Қызметі

Қызметкердің толық аты-жөні