Жалғас Ысқақов

Тел.: +7 (727) 338 44 97

Е-mail: jalga_0195sem@mail.ru

1. БІЛІМІ:

1) 2002-2011 жж. - С.Бегалин атындағы жалпы білім беретін Қайнар орта мектебі, Семей қаласы;

2) 2011-2015 жж. - М.Төлебаев атындағы Семей музыкалық колледжі, Семей қаласы;

3) 2016-2020 жж. - Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясы, Алматы қаласы.

2. ЖҰМЫС ТӘЖІРИБЕСІ:

1) 2015-2016 жж. - Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясының студенттік симфониялық оркестрінде оркестр артисі қызметін атқарған, Алматы қаласы.

2) 2020-2021 жж. - Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясының "Студенттер және түлектермен жұмыс жасау бөлімінде" менеджер қызметін атқарған, Алматы қаласы;

3) 2021 жылдың 1 қарашасынан бастап Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясының "Студенттер және түлектермен жұмыс жасау бөлімінің" басшысы қызметін атқаруда, Алматы қаласы.

Студенттер және түлектермен жұмыс жасау бөлімінің негізгі міндеттері:

1. Түлектерді жұмысқа орналастыру бойынша жұмысты үйлестіру және консерватория түлектерімен байланысты жүзеге асыру.
2. Студенттердің әлеуметтік мәселелерін шешуге бағытталған жұмыстарды жүргізу.
3. Студенттердің нашақорлыққа, маскүнемдікке, қылмыстылыққа, арсыздыққа және басқа да теріс ойын-сауықтарға бейімділігіне қарсы алдын алу шараларын жүргізу.
4. Студенттің жеке және кәсіби дамуына жағдай жасау үшін консерваторияның әлеуметтік тәрбие жұмысын жетілдіру, оның әлеуметтік-мәдени ортаға бейімделуіне ықпал ету.
5. Тәрбие ортасының жағдайына жүйелі мониторинг ұйымдастыру, ЖОО-ғы білім сапасын жақсарту.
6. Бөлімнің негізгі қызметін жүзеге асыру үшін ішкі және сыртқы байланыстардың өзара іс-қимыл механизмін жүзеге асыру.

Студенттер және түлектермен жұмыс жасау бөлімінің ережесі

Құжаттар