«Фортепианоға арналған әлем халықтарының музыкасы» атты байқау өтпек

«Загир Исмагилов атындағы Уфа мемлекеттік өнер институты»

Федералды мемлекеттік бюджеттік жоғары білім беру мекемесі

Құрылтайшы:

Загир Исмагилов атындағы Уфа мемлекеттік өнер институты, жалпы фортепиано курсы кафедрасы.

1. Фортепиано курсы бойынша V ашық халықаралық фестиваль-конкурсын өткізудің мақсаты фортепиано курсына назар аудару, оның оқу үдерісіндегі маңыздылығын анықтау, оқыту сапасын арттыру және республиканың, Ресей өңірлерінің және шетелдердің музыкалық оқу орындары арасындағы байланысты нығайту болып табылады. 2. Конкурс 2021 жылдың 25-26 наурызында Загир Исмагилов атындағы Уфа мемлекеттік өнер институтының Камералық залында өтеді.

Байқауға фортепиано аспабы негізгі бағыты болып табылмайтын республиканың, Ресей өңірлерінің және шетелдердің балалар музыкалық, орта арнайы және жоғары оқу орындарының оқушылары қатыса алады.

БАҒДАРЛАМА:

Халықтық мотивтерді қамтитын әртүрлі сипаттағы 2 пьесаны үш форматта орындау қажет: 1) Жеке орындау; 2)ансамбльдік орындау (кез келген құрам); 3) бір жеке, бір ансамбльдік шығарма. Дыбыстың жалпы ұзақтығы-10-15 минут. (2021 жылы түсірілген бейнелер байқауы үшін YouTube арнасына сілтемелер қабылданады).

Конкурс келесі жас санаттары бойынша өткізіледі:

I Жас тобы: БММ, өнер мектептері.

II жас тобы: училищелердің, колледждердің, орта арнаулы оқу орындарының студенттері.

III жас тобы: ЖОО студенттері, магистранттары, аспиранттары.

IV жас тобы: оқытушылар.

БАЙҚАУ ШАРТТАРЫ