«БИБЛИОРОССИКА» ЭКЖ ҚОЛЖЕТІМДІЛІК

Құрметті оқытушылар, докторанттар, магистранттар және студенттер!

2023 жылдың 15 мамыры мен 15 маусымы аралығында Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясы «БИБЛИОРОССИКА» электрондық-кітапханалық жүйесіне тегін сынақ қолжетімділігі мүмкіндігін алды. http://www.bibliorossica.com

«БиблиоРоссика» ЭБЖ зерттеушілерге, оқытушыларға және студенттерге арналған. Бұл дерекқорда жетекші ресейлік ғылыми баспалардың гуманитарлық, музыкалық, техникалық және жаратылыстану ғылымдары бойынша өзекті ғылыми және оқу әдебиеттерінің 22 000-нан астам атауы бар. ЭКЖ мақсаттарының бірі – оқырмандарға негізгі ғылыми мақалалар мен оқу материалдарының соңғы басылымдарын жинау және оларға қолжетімділікті қамтамасыз ету болып табылады.

«БиблиоРоссика» ЭБЖ қорымен жұмыс істеу үшін сізге тіркелу қажет, содан кейін қажетті материалдарды іздеуге, оларды pdf пішіміне ішінара көшіруге болады.

Назар аударыңыз! Тіркеу кезінде техникалық көмек алу үшін ҒАКҚ Электронды ресурстар бөлімінің қызметкерлеріне хабарласыңыз, «Б» корпусы, 3 қабат, 318 кабинет.