«Халық музыкасы» факультетінің 4-курс студенті Базарбаева Назерке 2 конкурста топ жарды

Қымбатты достар! Жуырда Дәулеткерей Шығайұлының 200 жылдығы, Науша Бөкейхановтың 150 жылдық мерейтойларына арналған "Күмбірлеген күміс күй" және Абыл Тарақұлының 200 жылдық, Есір Айшуақұлының 180 жылдық, Өскенбай Қалмамбетұлының 160 жылдық мерейтойларына арналған «Сермей тартқан семсер күй» атты күйшілер байқауы өтті. Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясы «Халық музыкасы» факультетінің 4-курс студенті Базарбаева Назерке екі конкурста да I дәрежелі диплом иегері атанды. Ұстазы - профессор, ҚР еңбек сіңірген қайраткері Сахарбаева Карима Сүндетқызы.
Консерватория ұжымы Назеркені шын жүректен құттықтап, шығармашылық табыстар тілейді!

#КНКимКурмангазы
#music