Консерватория студенті «Қоғам белсендісі – үздік көшбасшы-2021» төсбелгісімен марапатталды

Жақында Нұр-Сұлтан қаласында өткен «Bilim-orkenieti» ұлттық инновациялық ғылыми-зерттеу орталығының ұйымдастыруымен Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдық мерейтойына орай өткізілген «Қоғам белсендісі – үздік көшбасшы-2021» атты республикалық байқауға консерватория студенті Ермек Теміртайұлы Берекет қатысып, жеңімпаз атанды.

Ермек дипломмен қатар ҚР Жастар саясатының дамуына қосқан үлесі үшін «Қоғам белсендісі – үздік көшбасшы-2021» төсбелгісімен марапатталып, куәлікке де ие болды.

Қуаныш иесінің марапатын оқу ордамыздың ректоры Арман Жүдебаев табыстап, жеңісімен құттықтады. Біз де байқау жеңімпазы атанған Ермек Берекетке өнер биігінде бағындырар белестері көп болуын тілейміз!