Нестерова Олеся Викторовнаның докторлық диссертациясын қорғауы туралы

(PHD) ДОКТОРЛЫҚ ДИССЕРТАЦИЯ ҚОРҒАУЫ ТУРАЛЫ ХАБАРЛАНДЫРУ

Нестерова Олеся Викторовна қорғауы туралы хабарландыру Қазақстан Республикасы Мәдениет және cпорт министрлігінің Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясының философия докторының (PhD) дәрежесiн беру жөніндегі докторлық диссертацияларды қорғау бойынша 6D040100 – Музыкатану, 6D041100 – Композиция, 6D042300 – Арт-менеджмент, 6D040500 – Дирижерлеу, 6D040200 – Аспапта орындаушылық, 6D040400 – Традициялық музыкалық өнері мамандықтары, Диссертациялық кеңесі 6D040200 – Аспапта орындаушылық мамандығы бойынша философия докторы (PhD) дәрежесiн алуға байланысты «Флейта ойнауда қазіргі заман әдістері: даму тарихы, типологиялық және ойын әдістер мәселелері» тақырыбында жазылған Нестерова Олеся Викторовнаның диссертациялық жұмысы қорғалатынын хабардар етеді.

Диссертациялық жұмыс орыс тілінде жазылған, Құрманғазы атындағы ҚҰК «Үрмелі және ұрмалы аспаптар» кафедрасында дайындалған.

Ғылыми кеңесшілер:

1.                Шапилов Виталий Александровичөнертану ғылымдарының кандидаты, Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясының «Музыкатану және композиция» кафедрасының доценті, «ҚР Мәдениет саласының үздігі».

2.                Белла Бровер Любовски философия докторы (PhD), Иерусалим музыкасы және би академиясының профессоры (Израиль).

Ресми рецензенттер:

1. Хруст Николай Юрьевич өнертану ғылымдарының кандидаты, «П.И. Чайковский атындағы Мәскеу мемлекеттік консерваториясы» ФМБЖ ББМ «Қазіргі музыка» кафедрасының доценты (Мәскеу, Ресей);

2. Жумабекова Дана Жунусбековна – өнертану ғылымдарының докторы, «Қазақ ұлттық өнер университетінің» РММ «Скрипка» кафедрасының профессоры (Нұр-Султан, Қазақстан).

Диссертациялық қорғау С.Д. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университетінің (Алматы қ., Толе би көш., 92, Ректорат (ауд. 118), 2021 жылдың 03-ші маусымда, сағат 14:00 Құрманғазы атындағы ҚҰК, ресми You Tube парақшасында, тікелей эфирде өтеді.

Сілтеме: https://www.youtube.com/channel/UCkiaseppH_8qDaJOMr1XHRw

Диссертациялық кеңестің уақытша мүшелеріңінің құрамы:

1. Аязбекова Сабина Шариповна – «М.В. Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетінің Қазақстандық филиалы» әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедрасының профессоры, философия ғылымдарының докторы, өнертану ғылымдарының кандидаты, ғылым және жоғары білім академиясының академигі (IASHE, Ұлыбритания, Лондон), Ресей жаратылыстану академиясының академигі (РСФСР, Мәскеу).

2. Әбдірахман Гүлнар Бақытқызы – «Құрманғазы атындағы Қазақ ұлттық консерваториясы» РММ оқу және оқу-әдістемелік жұмыстар жөніндегі проректоры, музыкатану және композиция кафедрасының профессоры, өнертану ғылымдарының кандидаты.

3. Кузеубай Аманкелды Узакбайулы – халық әні кафедрасының меңгерушісі, аға оқытушы, (РhD) 6D041600 – өнертану мамандығы бойынша философия докторы.

4. Малдыбаева Раушан Сабиржановна – «Қазақ ұлттық өнер университеті» РММ музыкатану және композиция кафедрасының профессоры, өнертану ғылымдарының кандидаты.

5. Касимова Зульфия Маликовна – «Т. Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы» РММ Музыкалық өнер факультетінің деканы, эстрадалық вокал кафедрасының оқытушы, өнертану ғылымдарының кандидаты.