Александр Мелентьевтің дәрісі

2024 жылдың 1 наурызында консерваторияның студенттері мен оқытушыларына арналған YouTube продюсері Александр Мелентьевтің дәрісі өтті, ол «YouTube саласындағы продюсерліктің құпиялары-алғашқы түсірілімнен бастап, миллион жазылушы мен Алтын түймесіне дейін» деп аталды.

Дәріскер аудиториямен Қазақстанның YouTube аналитикасын зерттеумен, еркін тауашалардың қысқаша мазмұнымен және қазіргі әлемдегі бейне контент саласы туралы басқа да құнды мәліметтермен бөлісті. Бүгінгі күн музыкалық өнер қайраткерлері мен олардың шығармашылығының жаңа жағдайларын белгілейді. Сондықтан трендте болу және қолыңызды уақыт импульсінде ұстау маңызды. Бұл және тағы басқалар туралы бүгін дәріс қатысушылары мен спикер сөйледі.

Іс-шараны "Almaty Creative" креативті индустриялар орталығы консерваторияның халықаралық бөлімімен бірлесіп арт-менеджмент кафедрасының қолдауымен ұйымдастырды.