«Жоғары (музыкалық) білім беру сапасын арттыру: қызметкерлер мен студенттерге арналған вебинар» MusiQuE вебинарына қатысуға шақыру

MusiQuE өзінің алғашқы вебинарында сізбен кездесуді асыға күтеді!

вебинар.jpg

Құрметті әріптестер!
Құрметті ЕКҚ мүшелері!
MusiQuE – Music Quality Enhancement бұл ЕКҚ-ның серіктес ұйымдарының бірі және сізді қызметкерлер мен студенттерге арналған жоғары (музыкалық) білім беру сапасын қамтамасыз ету бойынша алғашқы веб-семинарға қатысуға шақырады. Вебинар 2021 жылдың 23 маусымы, сәрсенбі күні, Орталық Еуропа уақыты бойынша сағат 15:00-ден 16:30-ға дейінгі аралықта (CEST) өтеді.
MusiQuE –Еуропа мен одан тыс жерлердегі жоғары музыкалық білімнің сапасын үнемі жақсартуға, сондай-ақ жоғары музыкалық оқу орындарының жұмыс сапасын жақсартуға көмектесетін, сыртқы бағалаумен айналысатын мамандандырылған орган.
Веб-семинарда алдымен, сапаны қамтамасыз ету мәселесі қарастырылады, осы тұжырымдамаға толық түсініктеме беріледі және еуропалық жоғары білім кеңістігіндегі осы саладағы негізгі тенденциялар мен негізгі тұлғалар ұсынылады. Содан кейін веб-семинарда MusiQuE осы салада қандай орын алатындығы және біздің ұйым осы салаға қалай үлес қосатынын талқылауға арналған пікірталас жүргізеді.
Осыған орай, MusiQuE төмендегі спикерлерге сөз береді:
Тиа Луккола (Еуропалық Университеттер Қауымдастығының институционалдық даму бөлімінің директоры – EUA);
Мария Кело (Еуропалық жоғары білім беру сапасын қамтамасыз ету қауымдастығының директоры – ENQA);
Мартин Пршал (Гаагадағы корольдік консерватория, MusiQuE-тің бұрынғы төрағасы);
Модератор-Гордон Монро (MusiQuE Төрағасы).
Вебинар басшыларға, студенттерге, сапаны қамтамасыз ету мәселелерімен айналысатын қызметкерлерге және жоғары музыкалық оқу орындарының оқытушыларына арналған. Бұл веб-семинар алдағы бірнеше айда өткізілетін MusiQuE веб-семинарларының алғашқысы болып табылады. Веб-семинарлар сериясы туралы қосымша ақпаратты MusiQuE веб-сайтынан табуға болады.
Вебинарға тіркелу тегін және осы сілтеме арқылы жүзеге асырылуы мүмкін. Тіркелу мерзімі: 2021 жылдың 16 маусымы, сәрсенбі, сағат 18:00-ге CEST дейін.
ТІРКЕЛУ!
MusiQuE сізді өзінің алғашқы вебинарында күтеді! Қандай да бір сұрақтар туындаған жағдайда, бізге мына мекенжай бойынша хабарласуыңызды сұраймыз: MusiQuE поoffice@musique-qe.eu.
Құрметпен,
ЕКҚ командасы.