КОНЦЕРТТІК РЕПЕРТУАР

Ақпан айына арналған репертуарлық жоспар

Іс-шара атауы

Жауапты тұлға

Орындау      мерзімі
1.                Қазақстандағы альтист күні
Қазақстанның альт мектебінің негізін қалаушы, профессор, "Құрмет" орденінің иегері Яков Иосифович Фудиманның 90 жылдығына орай
Сағымбаев Н.Е. 05.02.2024
Кіші зал
2.                Құрманғазы ат. ҚҰК-ның 80 жылдығына арналған Камералық музыка концерті
Орындаушылар: Халықаралық байқауларының лауреаттары,
Майя Сепп-фортепиано,
Еркебұлан Сапарбаев-скрипка.
Бағдарламада: В.А. Моцарт
Ф. Шуберт, Л. Бетховен шығармалары

Сепп М. 06.02.2024
3.                Орган музыкасының кеші
Солист-халықаралық конкурстардың лауреаты
Лейла Ақшпекова.
Бағдарламада
И.С. Бах, Ф. Мендельсон-Бартолди Л. Боэлман, Ф. Лист шығармалары
Акшпекова Л.А. 09.02.2024
концерт залы
4.                Концерт камерной музыки в рамках проекта «Избранные сонаты для скрипки и фортепиано».
Солистер - Халықаралық конкурстардың лауреаттары Канат Маликайдар – фортепиано,
Еркен Мурзагалиев – скрипка.
Бағдарламада Р.Шуман и Ф.Шуберт сонаталары
Мурзагалиев Е.
Маликайдар К.
5.                Фортепиано музыкасының кеші
Концертке «Арнайы фортепиано» кафедрасының доценті Б.Б. Айгалкаева шәкірттері: Б. Ізтілеуова, А. Жұмажанова, М. Абласанова, Ш. Махмед, А. Кириченко, Д. Мурзакулова, М. Майханов, А. Иген қатысады.
Концертте батыс еуропа, заманауи композиторлардың шығармалары орындалады.
Айгалкаева Б.Б. 13.02.2024
6.                Фортепиано музыкасының кеші
Солистер-ҚР Еңбек сіңірген қайраткері, Құрманғазы атындағы ҚҰК доценті Тілеубергенов Арман және ҚР Мәдениет саласының үздігі, Құрманғазы атындағы ҚҰК доценті Ботагөз Айғалқаева.
Бағдарламада: И. С. Бах, В. А. Моцарт, Л. Бетховен, С. Франка, А. Мұстафа-Заде шығармалары
Айгалкаева Б.Б. 16.02.2024
7.                «Шандоз» лекция-концерт,
ҚазКСР Халық әртісі Ғарифолла Құрманғалиевтің 115 жылдығына арналады
С.Жанпеисова 20.02.2024
Баст. 17.00
8.                Вокал музыкасының концерті
Солист-халықаралық конкурстардың лауреаты Сауле Нургалиева.
Орган партиясы – Жанар Хидуанова.
Нургалиева С.А. 21.02.2024
концерт залы
9.                Ішекті аспаптар кафедрасының студенті Ақмарал Сүнияттың жеке концерті.
Оқытушысы - А.С. Бекенова

Бекенова А.С. 22.02.2024
Баст. 17.00
Кіші зал
10.            «Қобыз және баян» кафедрасының 4 курс студенті Еркін Алиманың жеке концерті.
Концертінде қазақ және шетел композиторларының шығармалары орындалады. Ұстазы: Ш.З. Рауандина.
Концертмейстер: Е.В. Севрук
Рауандина Ш.З.
 Кіші зал
11.            Ансамбль өнері кафедрасының жас оқытушыларының концерті:
С. Атагельдиев, Д. Барлыбаева,
А. Давлетьярова, Т. Максимчев,
А. Наумова, М. Омирбекова,
Д. Панаргалиева.
Концертте қазақстандық, батыс еуропалық, орыс композиторларының шығармалары орындалады
Мухамеджанова С.В. 26.02.2024
12.             «Сәкен» операсының қойылымы
Дирижер –Исмаилов Куаныш
Режиссер – Акимбаева Диана
Қатысушылар – вокалдық өнер кафедрасыының студенттері
Акимбаева Д. 26.02.2024
Баст. 19.00
Кіші зал
13.            Халықаралық конкурстар лауреатының, XII Құрманғазы ат. конкурс лауреаты, 4-курс студенті Сауыт Жандостың жеке концерті
Бағдарламада батыс еуропалық және қазіргі заман композиторлардың шығармалары, сондай-ақ қазақ композиторлары өңдеген шығармалар.
Профессор А. М. Гайсиннің сыныбы
Гайсин А.М. 27.02.2024
14.            Вокал музыкасының концерті
Солист - солист ат. ҚазҰОБТ солисі Евгений Шагаров.
Фортепиано партиясы - Марина Иванова.
Иванова М.В. 27.02.2024
Камералық зал
15.            «Қобыз және баян» кафедрасының 4 курс студенті Тайыпова Айдананың жеке концерт.
Концертте қобыз күйлері және қазақ композиторларының шығармалары орындалады. Ұстазы: А. Қарсақбаева.
Концертмейстер – Т.Г. Любимцева

Қарсақбаева А.М. 28.02.2024
Кіші зал
16.            Қазақстан Республикасының мәдениет қайраткері, ҰОС ардагері, композитор, С.Қ. Лұқпановтың шығармашылығына арналған концерт. Кеште композитор туралы мәлімет, шығармалары (қобызға, баянға арналған шығармалары) орындалады. Ұйымдастырушы 4 курс студенті Арманов Құдайберген. Ұстазы – А.Алина.
Алина А.К. 28.02.2024
Камералық зал
17.            Құрманғазы ат. ҚҰК 80 жылдығына арналған Фортепиано музыкасының концерті,
Солист-халықаралық байқаулардың лауреаты, «Арнайы фортепиано» кафедрасының 4-курс студенті-Рашид Рахимов.
Профессор Г.И. Қадырбекованың сыныбы.
Бағдарламада: Л. Бетховен, Ф. Шопен, С. Рахманинов, Д. Шостакович, Р. Шуман, Ф. Шуберт шығармалары
Кадырбекова Г.И. 29.02.2024
концерт залы
18.            «Uniamoci per la musica» - «Сплотимся во имя музыки» Вокалдық музыка концерті.
Орындаушылар- И.М. Артагалиев сыныбының студенттері Жақып ұлан (бас), Макар Ги (баритон), Дидарұлы Дінмұхаммед (баритон). Концертке қатысатындар:
Құрманғазы ат.ҚҰК оқытушысы, халықаралық байқаулардың лауреаты, Абай ат. ҚазҰОБТ жетекші солисі, Италиядағы  Песаро қ. консерваториясының магистрі И.М. Артагалиев. Концертмейстер: халықаралық конкурстардың лауреаты, Абай ат. ҚазҰОБТ жетекші концертмейстері Давлетьярова Әсел.
Концертте қазақстандық, батыс еуропалық және орыс композиторларының шығармалары орындалады.
Бекназарова Т.К. 29.02.2024